
Посилений турнік бруси 4 в 1 домашній розбірний настінний, 3мм сталь
4 800 ₴
2 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab74
ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
На відміну від моделі турніка 3 в 1, цей турнік відрізняється посиленим сталевим профілем 3 мм. Дозволяє тренуватися спортсменам вагою понад 130 кг або з додатковими обтяжувачами. В іншому функціонал ідентичний турніку 3 в 1: три можливості для тренувань, турнік, бруси, прес. Зміна функціоналу здійснюється переворотом конструкції на кріпленнях.
Кожен турнік із нашого модельного ряду, крім нержавіючих моделей, фарбується порошковим способом. Даний спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 3 мм.
Ширина турніку - 92 см
Виліт брусів від стіни – 74 см
Виліт турніка від стіни – 49 см
Відстань між брусами - 60 см
Додатково Ви можете придбати рамку з гачками для кріплення турніка у вигляді стильного панно, яка стане ефектним і незвичайним доповненням Вашого інтер'єру!
Розмір рамки 41,5х41,5 см, товщина металу, що використовується для панно 2 мм, для гачків 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік + бруси |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 74 см |
| Висота | 49 см |
- Ціна: 2 400 ₴





