ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Варіант турніка, що дозволяє підтягуватись широким і вузьким хватом, кріпиться до стелі. За рахунок цього не заважає, оскільки може висіти досить високо. Або, навпаки, у випадку з низькими стелями, недоцільно встановлювати турнік на стіни, буде зручніше якщо турнік вищий.
Кожен турнік із нашого модельного ряду, крім нержавіючих моделей, фарбується порошковим способом. Цей спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 1,5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Турнік |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Стан | Новий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Ширина | 35 см |
| Довжина | 92 см |
- Ціна: 1 000 ₴


