ЗРУЧАЄ НА НЕМЕЦКОМУ ПРАЦЬНОМУ ОБОРУДОВАНІ!
Фарбування виробляється на ІТАЛЬЯНСКОМУ ОБОРУДОВАНІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСКОЮ.
Цей варіант турніка конструктивно дає змогу розмістити його над дверним отвором. Економія місця в приміщенні. Конструкція дає змогу витримувати вагу дорослої людини. Компактні розміри. Швидкий монтаж.
Кожен турнік із нашого модельного ряду, крім неіржавких моделей, фарбується порошковим способом. Цей спосіб дає гарний захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійно-стійким.
Ми працюємо над виробництвом металоконструкцій і турніків уже понад 10 років, що дає нам змогу створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми самі закуповуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші фахівці використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування й перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 1,5 мм.
Ширина 92 см
Винос від стіни 25 см
Висота 5 см
Горизонтальна відстань між кріпленнями 52 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 4 см |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Основні | |
| Тип кріплення | До стіни |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Турнік |
- Ціна: 1 000 ₴


