-50%

ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
Витримує до 120 кг.
Ширина – 70 см
Виліт від стіни – 28 см
Висота – 23 см
Вага 3 кг
Дюбелі кріплення входять до комплекту
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2 кг |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 40 см |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип кріплення | До стіни |
| Конструкція | Настінна |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Турнік |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴






