Термін виготовлення до 2 тижнів. У виробництво запускаємо після передоплатів 1000 грн на матеріали.
Гойдалка дитяча без обмежень за віком дитини, розрахована на вагу до 75 кг.
Розміри: Д·Ш*В 1.5*1.3*2.45 м, після встановлення, висота становить 2 м.
Вага: 30 кг.
Каркас виготовлений із профільної труби 40*40 мм, люлька з труби 25 і 32 мм, на люльку використовуються 2 гільзи та по 2 підшипники на кожну гільзу.
Порошкове фарбування стійке до корозії.
Вартість доставки Новою поштою приблизно 1100-1500 грн.
За пакування додаткова плата не береться, все пакується на нашому складі.
По Харкову можлива доставка нашою машиною.
Увага! для безпечного використання необхідне бетонівання ніжок.
Також виготовляємо:
- одномісні гойдалки посилені (до 150 кг)
- гойдалки Гніздо лелеки
- двомісні гойдалки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гойдалки |
| Розміщення | На вулиці |
| Матеріал | Метал |
| Наявність кришки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | Одномісна не розкладна |
| Діаметр несучої труби | 40 мм |
| Опора | 4 ніжки |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Основа сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1.5 м |
| Ширина | 1.3 м |
| Висота | 2 м |
| Вага | 30 кг |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Глибина | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 000 ₴


