Сміттєва вулична урна квадратна. Перфороване дно для відтоку води. Можливі варіанти переносної або статично змонтованої конструкції.
Термін виготовлення 10-14 днів.
Контейнер — 30х30х40 см.
Загальна висота — 49 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 490 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Тип | Урна |
| Корпус урни | Поворотний |
| Установка урны | Бетонування |
| Отвір для сміття | Зверху |
| Майданчик для розміщення реклами | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴




