Якісні, сталеві урни для сміття з поворотним контейнером. Сміття виготовляється з якісної сталі та фарбується порошковою фарбою в синій і чорний колір. Урни для сміття можна забрати самовозом, якщо ви проживаєте в Харкові або надіслати Новою поштою для інших регіонів.
Урни для сміття виготовляються під замовлення — до двох тижнів
Контейнер — 30х30х40 см.
Загальна висота — 49 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 27 л |
| Колір | Синій |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 495 мм |
| Вага | 5 г |
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пофарбований метал |
| Кришка | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


