Сміттєва вулична урна квадратна. Перфороване дно для відтоку води. Можливі варіанти переносної або статично змонтованої конструкції.
Термін виготовлення 10-14 днів.
Контейнер — 30х30х39.5 см.
Загальна висота — 46 см, загальна ширина — 37 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 27 л |
| Висота | 495 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Вага | 4 г |
| Колір | Синій |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Урна |
| Корпус урни | Поворотний |
| Установка урны | Переносна |
| Отвір для сміття | Зверху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 700 ₴


