Сміттєва вулична урна квадратна. Перфороване дно для відтоку води. Можливі варіанти переносної або статично змонтованої конструкції.
Термін виготовлення 10-14 днів.
Розмір контейнера — 26х26х30 см
Висота переносної урні — 50 см
Висота урни під бетонування — 80 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Об`єм | 17 л |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Вага | 3.5 г |
| Колір | Синій |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Урна |
| Корпус урни | Поворотний |
| Установка урны | Переносна |
| Отвір для сміття | Зверху |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 500 ₴


