
Стельовий кронштейн-кріплення 10х10 см для боксерського мішка, груші, каната, петель TRX%
500 ₴
250 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab275
Якщо вирішили повісити вдома боксерський мішок, грушу, канат або петлі TRX, незалежно від того, професійно Ви займаєтеся спортом або новачок, обов'язково потрібно мати надійне і міцне кріплення!
Стельове кріплення від "САБ-БІЛДИНГ" — ідеальний варіант для розміщення снарядів для спорту в домашніх умовах!
Грушу також можна встановити на розтяжках, закріпивши по одному кріпленню в підлогу та на стелю.
Комплект складається з основи та кріпильного карабіна. Для монтажу знадобиться 4 дюбелы та гвинти діаметром 8 мм, які входять до комплекту з кронштейном.
Характеристики:
матеріал: сталь;
розміри: 100х100мм;
максимальне навантаження: 200 кг;
порошкове фарбування.
Комплектація:
1. Основа кріплення
2. Рухомий карабін — 1 шт.
3. Комплект кріплення — 4 дюбелі 12х80 мм, 4 болти
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Стельове кріплення |
| Максимальна вага | 200 кг |
| Довжина | 10 см |
| Ширина | 10 см |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 250 ₴



