
Турнік мультихват професійний посилений настінний домашній 118 см
3 400 ₴
1 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab278
ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Цей турнік є дуже міцним. Конструкція дозволяє витримати дуже велику сумарну вагу до 300 кг (вага спортсмена та обтяжувачі). Також конструкція турніка має багато поперечних планок, які, крім міцності, надають можливості підтягуватися найрізноманітнішими способами. Це у комплексі важливо для професійних спортсменів.
Кожен турнік із нашого модельного ряду, крім нержавіючих моделей, фарбується порошковим способом. Цей спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
Ширина турніку 118см
Виліт від стіни 45см
Висота кронштейна 34см
Труба поперечини 27/1,5мм.
Труба кронштейна 40/25/2мм
Пластина 25х4мм
Порошкове фарбування
Болтове з'єднання
Дюбеля(у комплекті)
Колір: чорний або білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 300 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 45 см |
| Вага | 7 кг |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 118 см |
| Ширина | 45 см |
| Висота | 34 см |
- Ціна: 1 700 ₴









