
Турнік із гумовими ручками, турнік 4 в 1 із синім гербом України, настінний із брусами
6 000 ₴
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab402
Флагман нашого модельного ряду
ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Турник-перевертень. Є можливість підтягуватись різними способами, качати прес та підтягуватись на брусах. Досить міцна сталь дозволяє тренуватися спортсменам до 100 кг. Простим перевертанням конструкції турніка здійснюється зміна функціоналу між турником та брусами зі стійкою для преса.
Кожен турнік фарбується порошковим способом. Цей спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 2 мм.
Розміри турніку:
Ширина турніку - 92 см
Виліт брусів від стіни – 74 см
Виліт турніка від стіни – 49 см
Відстань між брусами - 60 см
У комплект включена рамка з гачками для кріплення турніка у вигляді стильного панно, яка стане ефектним і незвичайним доповненням Вашого інтер'єру!
Розмір рамки 41,5х41,5 см, товщина металу, що використовується для панно 1.4 мм, для гачків 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Турнік |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Колір | Чорний |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 74 см |
| Висота | 48 см |
- Ціна: 3 000 ₴







