
Турнік 4в1 із адаптивною спинкою АКЦІЯ! домашній настінний (на стіну) для дому
4 000 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab8787
Модель має ексклюзивну поворотну спинку, яка сама змінює свій нахил залежно від положення турніку.
Турнік дає можливість підтягуватися у різний спосіб, качати прес і підтягуватися на брусах. Досить міцна сталь дозволяє тренуватися спортсменам до 130 кг. Простим перевертанням конструкції турніка здійснюється зміна функціоналу між турником та брусами зі стійкою для преса.
У комплекті йдуть масивні петлі кріплення із двома отворами під анкерні болти. Широка спинка-упор створить комфорт під час тренувань, а ПВХ матеріал підлокітників та спинки прослужить дуже довго (на відміну від дермантину).
Кожен турнік фарбується порошковим способом. Даний спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 2 мм.
Розміри турніку:
- Ширина турніку - 92 см
- Виліт брусів від стіни – 74 см
- Виліт турніка від стіни – 49 см
- Відстань між брусами - 60 см
Додатково Ви можете придбати рамку з гачками для кріплення турніка у вигляді стильного панно, яка стане ефектним і незвичайним доповненням Вашого інтер'єру!
Розмір рамки 41,5х41,5 см, товщина металу, що використовується для панно 2 мм, для гачків 4 мм.
Турник розбірний та упакований у картонну коробку. Вартість доставки Новою поштою близько 160 грн. по Україні.
Відео огляд на турнік 3 в 1:
Інструкція зі збирання турніку 3 в 1:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тренувані м'язи | Руки, Плечі, Груди, Спина, Прес |
| Основні | |
| Тип кріплення | До стіни |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 54 см |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Турнік + бруси |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 49 см |
- Ціна: 2 000 ₴








