Увага! Потрібна передплата 500 грн
Висота 2600 мм
Між поперечинами 640 мм
Між опорами 640
Довжина брусів 900
Винос турніку від опор 520 мм
Опори із 60х60 мм
Бруси із труби 40 мм (діаметр)
Сталь 3 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік + бруси |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Стаціонарна |
| Колір | Зелений |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина | 64 см |
| Висота | 260 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴










