-50%

Кострова чаша - "Вогник". Чаша для багаття, чаша-мангал 80х60х60 см. Ціліснозварна
28 000 ₴
14 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 419
Відправка з 19 квітня 2026+380 (91) 606-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильна багаття для затишних і безпечних посиденьок біля вогню.
Висота 80 см, діаметр 60 см, товщина металу 4мм.
Забарвлена термостійкою фарбою чорного кольору.
Метал нарізаний лазерним верстатом ЧПУ завдяки чому чаша виглядає акуратно, деталі чітко стикуються, зварювальні шви якісно оброблені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 600 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 800 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 000 ₴









