-50%

Кругла чаша для багаття, двуслойна кострова чаша, чаша-мангал 900х500х5мм
24 000 ₴
12 000 ₴
- Під замовлення
- Код: 426
Відправка з 19 квітня 2026+380 (91) 606-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кострова чаша для затишних та безпечних посиденьок біля вогню.
Діаметр 90 см, висота 50 см, товщина металу 5 внутрiшня та 2 наружна мм. Отвор по середенi 515 мм.
Вага: 110 кг
Пофарбована термостійкою фарбою чорного кольору.
Є ручки для зручності транспортування.
Метал нарізаний лазерним верстатом ЧПУ завдяки чому чаша виглядає акуратно, деталі чітко стикуються, зварювальні шви якісно оброблені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Товщина корпусу | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 110 кг |
| Розміри | |
| Діаметр кострової чаші | 75см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 000 ₴









