-50%

Чаша для багаття з вiзерунками, кострова чаша, чаша-мангал 1 м, 4 мм, 38 кг
10 000 ₴
5 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 427
+380 (91) 606-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кострова чаша для затишних та безпечних посиденьок біля вогню.
Діаметр 1 м, висота 30 см, товщина металу 4мм.
Вага: 38 кг
- Додатково глуха кришка – 1500 грн
- Додатково кришка з грилем – 2500 грн.
Пофарбована термостійкою фарбою чорного кольору.
Є ручки для зручності транспортування.
Метал нарізаний лазерним верстатом ЧПУ завдяки чому чаша виглядає акуратно, деталі чітко стикуються, зварювальні шви якісно оброблені.
Також у нас Ви можете замовити кришку з грилем та кришку для захисту від атмосферних опадів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Товщина корпусу | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Конструкція | Цілісна |
| Тип палива | Дрова |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Вага | 38 кг |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Діаметр кострової чаші | 100см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 000 ₴








