ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Спеціалізований тренажер, виконаний із якісної сталі. Призначення їх у виконанні комплексу вправ на брусах. Відстань між брусами можна відрегулювати на етапі монтажу виробу. Міцна, надійна конструкція.
Кожен турнік із нашого модельного ряду, крім нержавіючих моделей, фарбується порошковим способом. Цей спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 1,5 мм.
ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Спеціалізований тренажер, виконаний із якісної сталі. Призначення їх у виконанні комплексу вправ на брусах. Відстань між брусами можна відрегулювати на етапі монтажу виробу. Міцна, надійна конструкція.
Кожен турнік із нашого модельного ряду, крім нержавіючих моделей, фарбується порошковим способом. Цей спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 1,5 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 60 см |
| Ширина | 20 см |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Метал |
| Вікова група | Доросла |
| Основні | |
| Максимальна вага користувача | 120 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Тип кріплення | До стіни |
| Тип | Бруси |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 см |
- Ціна: 1 000 ₴




