
Настінний турнік для дому ЧОРНИЙ / Білий (розбірний)
2 000 ₴
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab77
ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Недорогий варіант функціонального турніку для виконання основних вправ на підтягування. Можливе встановлення в приміщенні. Підтягуватися можна широким і вузьким хватом. Сталевий профіль із якісної сталі. Допустима вага до 110 кг.
Кожен турнік із нашого модельного ряду фарбується порошковим способом. Цей спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 1,5 мм.
Відстань поперечини від стіни: 44 см
Діаметр поперечини: 26 мм (34 мм – з неопреновими)
накладками на перекладину)
Довжина поперечини: 92 см
Відстань між ручками паралельного хвату: 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 110 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 44 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 20 см |
- Ціна: 1 000 ₴







