
Паралетси розбірні 70 см (хайлетси), підлогові бруси, паралетси %
2 800 ₴
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab111
ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Бруси підлоги (хайлетси, паралети)
Розбірна конструкція, власна упаковка, доставка по Україні значно дешевше за нерозбірні
Ми постійно стежимо за якістю наших виробів, функціональністю та прислухаємось до відгуків покупців. Таким чином конструкція з часом модернізується. Стосовно цієї позиції ми відійшли від однієї планки, оскільки бруси з однією сполучною планкою були недостатньо стійкі. Дана модель – вже третя за рахунком модифікація: монолітні опори ніг надають стійкості, додані ребра жорсткості сполучним дугам.
Тренування будинку дозволяють не залежати від погоди, не бути прив'язаним до спортивного майданчика (ваш улюблений комплекс вправ [стійки на руках на брусах, горизонтальний упор на брусах, горизонт на брусах, високий кут та ін.] можна виконати в домашніх умовах), займатися в комфортних умовах у зручний для вас час, походи в зал більше не займатимуть зайвий час.
Порошкове фарбування стійке до механічних пошкоджень і корозії. Роботи виробляються на імпортному устаткуванні досвідченими фахівцями. Ми використовуємо якісну порошкову фарбу ibakimya, Neokem, Mikroton.
Бруси розбірні:
проф.труба - 35х35,
труба - дн 32 мм.
перемичка 25х25.
Габарити:
Ширина основи - 35 - 76 см
Висота – 70 см
Довжина – 60 см
Вага виробу – 7 кг
Колір чорний
Високі стандарти якості!
Власне виробництво, найнижча ціна!
Для швидкого замовлення можна оформити заявку на сайті або зв'язатися з нами
Доставка по Україні - Новою поштою.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Тип кріплення | Не потребує кріплення |
| Конструкція | Підлогова |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Тип | Бруси |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 см |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 90 см |
- Ціна: 1 400 ₴







