Металевий вуличний душ - невід'ємна частина дачної романтики.
Доступна ціна, висока якість, вітчизняний виробник.
Беремо передплату за доставку в один бік (500 грн). Вартість доставки Новою Поштою 600-800 грн
У комплект входить:
- каркас душової кабіни
- бак для води з лійкою 100 л
- лійка
- штора з пвх тканини (закривається на липучці)
- дерев'яний піддон
Легко транспортується, легко та швидко монтується.
Габарити 210*90*90 см
Труба профільна 25х25 мм, товщина стінки 1.5 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал кабіни | Металевий каркас зі стінами з водонепроникної плівки |
| Об'єм бака для води | 100 л |
| Матеріал бака | Пластик |
| Бак морозостійкий | Так |
| Мінімальна робоча температура | 2 град. |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Кількість осіб | 1 |
| Колір | Синій |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Висота | 2350 мм |
| Комплектація | |
| Верхній душ | Так |
| Душова лійка | Так |
| Трап | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 500 ₴









