Термін виготовлення до 2 тижнів. У виробництво запускаємо після передоплати 1000 грн. на матеріали.
Гойдалка дитяча без обмежень за віком дитини, розрахована на вагу до 150 кг.
Розміри: Д * Ш * В 1.5 * 2 * 2.45м, після установки, висота становить 2м.
Вага: 60 кг.
Каркас виготовлений з профільної труби 50*50мм, люлька з труби 25 і 32мм, на кожну люльку використовуються 2 гільзи, та по 2 підшипники на кожну гільзу.
Порошкове фарбування стійке до корозії
Вартість доставки Новою поштою приблизно 1600-2000 грн
За пакування немає додаткової плати, все пакується на нашому складі.
По Харкову можлива доставка нашою машиною.
У комплект входить все потрібне для встановлення.
Увага! Гойдалку треба бетонувати для безпечного користування.
Також виготовляємо:
- одномісні гойдалки посилені (до 150 кг)
- гойдалки Гніздо лелеки
- одномісні гойдалки Міні (трохи дешевша за цю за рахунок меньшого діаметру труб, до 75кг)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гойдалки |
| Розміщення | На вулиці |
| Матеріал | Метал |
| Наявність кришки | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Стан | Новий |
| Тип гойдалки | 2-місний не розкладний |
| Діаметр несучої труби | 50 мм |
| Опора | 4 ніжки |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Основа сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 2 м |
| Висота | 2 м |
| Вага | 40 кг |
| Габаритні розміри гойдалки | |
| Глибина | 1500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 000 ₴








