Загнута форма зубів значно полегшує процес скопування ґрунту!
ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
|
|
7 зубців |
| Загальна довжина |
1.18 м |
| Довжина зубців | 26 см |
| Відстань між крайніми зубцями |
38 см |
| Товщина зубців | 12 мм |
| Товщина основного профілю |
20х20 мм |
-
Регульована висота дає змогу підбирати зручну висоту ручки для людей будь-якого зросту
Чудо-лопата - сучасний інструмент для скопування ґрунту.
Переваги чудо-лопати від звичайної лопати і граблів очевидні. За рахунок робочої поверхні схожої форми зі звичайними вилами ми отримуємо менші зусилля для занурення в землю. Ніжка разом із довгою ручкою створюють важіль. Докладаючи мінімальні зусилля на ручку лопата легко висмикується із землі разом із шаром землі, на даному етапі виключено навантаження на спину.
· Користуватися чудо-лопатою безпечно, ви не зірвете спину, копаючи город
· Значна економія сил
· У два рази вища швидкість скопування порівняно зі штиковою лопатою
Купуючи товар, у нас ви отримуєте:
· висока якість від виробника
Прямий зв'язок з менеджером по телефону або вайберу в робочий час
· оптимальну ціну без націнок посередників
· гарантію якості, клієнт завжди правий, у разі виникнення будь-яких проблем ми знайдемо рішення
· максимально швидку доставку та якісну упаковку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 280 мм |
| Ширина леза | 380 мм |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Матеріал ручки | метал |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 700 ₴









