
Турнік "4 в 1 Pro"домашній настінний розбірний для дому
4 000 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab248
ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Бажаєте купити зручний тренажер для основних груп м'язів за смішні гроші? Ви потрапили у потрібне місце!
Високоякісна сталь, покрита порошковим фарбуванням, прослужить довгі роки.
Витримує до 250 кг на розрив.
5 років гарантії.
Починайте покращувати себе вже завтра! Замовляйте зараз і залишитеся задоволені. Нас радять друзям.
100% вітчизняного виробника.
В наявності два кольори, чорний та білий. Гачки кріплення пофарбовані в колір турніку.
При замовленні від 2х штук – знижки!
Ширина турніку - 92 см
Виліт брусів від стіни – 74 см
Виліт турніка від стіни – 49 см
Відстань між брусами - 60 см
Додатково Ви можете придбати рамку з гачками для кріплення турніка у вигляді стильного панно, яка стане ефектним і незвичайним доповненням Вашого інтер'єру!
Розмір рамки 41,5х41,5 см, товщина металу, що використовується для панно 2 мм, для гачків 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік + бруси |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Вага | 9 кг |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 86 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 10 см |
- Ціна: 2 000 ₴




