ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Варіація настінного турніку. Посилений сталевий профіль включає додаткову поперечину, яка виступає рубом жорсткості та значно зміцнює конструкцію. Можна тренувати підтягування вузьким та широким хватом у домашніх умовах.
Кожен турнік із нашого модельного ряду фарбується порошковим способом. Цей спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 3 мм.
Ширина 90 см
Винос від стіни 40 см
Відстань від стіни до першої труби 20 см
Висота 20 см
Горизонтальна відстань між кріпленнями 52 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Вага | 5 кг |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 20 см |
- Ціна: 1 000 ₴




