ВИРОБЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування проводиться на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Цей варіант турніка конструктивно дозволяє розмістити його над дверним отвором. Економія місця у приміщенні. Конструкція дозволяє витримувати вагу дорослої людини. Компактні розміри. Швидкий монтаж
Кожен турнік із нашого модельного ряду, крім нержавіючих моделей, фарбується порошковим способом. Цей спосіб дає хороший захист від механічних пошкоджень і робить виріб корозійностійким.
Ми займаємось виробництвом металоконструкцій та турників уже більше 10 років, що дає нам можливість створювати для вас якісну продукцію, спираючись на досвід виробництва. Ми купуємо матеріал у перевірених постачальників. Наші спеціалісти використовують у роботі професійне обладнання. Усі турніки робляться вручну. Після виготовлення всі вироби проходять обов'язкове тестування та перевірку.
У виробництві використовується сталевий профіль 25 мм, завтовшки 1,5 мм.
Ширина 92 см
Винос від стіни 25 см
Висота 5 см
Горизонтальна відстань між кріпленнями 52 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Турнік |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 150 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Вага | 4 кг |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 20 см |
- Ціна: 1 000 ₴


