ВИГОТОВЛЯЄТЬСЯ НА НІМЕЦЬКОМУ ЗВАРЮВАЛЬНОМУ ОБЛАДНАННІ!
Фарбування здійснюється на ІТАЛІЙСЬКОМУ ОБЛАДНАННІ з використанням фарб ЄВРОПЕЙСЬКОГО виробництва.
Призначена для перекопування необробленого ґрунту.
7 прямих зубців.
Загальна висота — 1,15 м.
Довжина зубців — 26 см.
Відстань між крайніми зубцями — 46 см.
Товщина зубців — 12 мм.
Товщина основного профілю — 20×20 мм.
Диво-лопата — сучасний інструмент для перекопування ґрунту.
Переваги диво-лопати перед звичайною лопатою та граблями очевидні. Завдяки робочій поверхні, подібній за формою до звичайних вил, потрібно менше зусиль для занурення в землю. Опора разом із довгою ручкою створюють важіль. Прикладаючи мінімальні зусилля до ручки, лопата легко піднімається разом із шаром землі — на цьому етапі виключається навантаження на спину.
Користуватися диво-лопатою безпечно — ви не зірвете спину, копаючи город.
· Значна економія сил
· Удвічі вища швидкість перекопування порівняно зі штиковою лопатою
Купуючи товар у нас, ви отримуєте:
· високу якість від виробника
· прямий зв’язок із менеджером телефоном або у Viber у робочий час
· оптимальну ціну без націнок посередників
· гарантію якості — клієнт завжди правий, у разі будь-яких проблем ми знайдемо рішення
· максимально швидку доставку та якісне пакування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 260 мм |
| Ширина леза | 12 мм |
| Довжина рукоятки | 900 мм |
| Вага | 5 кг |
| Матеріал ручки | метал |
| Матеріал робочої частини | Сталь |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 700 ₴







