-50%

Пічка дров'яна буржуйка булер'ян 2 мм товщина стінки
4 000 ₴
2 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab410
+380 (91) 606-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Увага! Перед відправкою нам потрібна передоплата у розмірі не менш ніж 500 грн
Чудова піч для обігріву.
Ідеальний варіант для невеликих приміщень. Максимально проста та зручна у використанні
Продумана до дрібниць.
Габаритні розміри:
Висота з ніжками та трубою – 580 мм
Глибина – 580 мм
Ширина з ручками – 410 мм
Розміри топки:
Висота - 370 мм
Глибина – 500 мм
Ширина - 280 мм
Вага: 25 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення печі | Опалювальна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 2 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Наявність скла в дверцятах | Ні |
| Вага | 25 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Без сушіння |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Пелети, Брикети, Кам'яне вугілля |
| Об'єм камери згоряння | 51 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Комплектація | |
| Зольник | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴







