
Буржуйка блиндажна піч, військова піч на дровах, сталь 3 мм
4 200 ₴
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab409
Буржуйка бліндажна має стильний дизайн, на передній частині буржуйки приварений герб України. Буржуйку можна використовувати як у польових умовах, так і для приватних будинків, гаражів, дачі, лазні.
Конструкція виробу дозволяє готувати їжу на печі. Вертикальна будова буржуйки дозволяє ефективніше обігрівати приміщення середніх розмірів. Товщина сталі – 3 мм забезпечує максимальну довговічність виробу.
Габаритні розміри:
Висота з ніжками та трубою – 600 мм.
Глибина – 380 мм
Ширина із ручками – 430 мм.
Розміри топки:
Висота – 400 мм
Глибина – 310 мм
Ширина – 310 мм
Вага: 20 кг
Буржуйка забарвлена термостійкою фарбою чорного кольору.
Зручні ручки для транспортування та встановлення.
Вбудований шибер димаря для регулювання тяги.
Упаковка від виробника доплачувати за упаковку на пошті не потрібно.
Вартість доставки Новою поштою приблизно 150-180 грн.
При оформленні замовлення вказуйте відділення до 30 кг або вантажне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 20 г |
| Стан | Новий |
| Матеріал ручки | Сталь |
| Матеріал | Сталь |
| Тип палива | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Під'єднання до димоходу | Верхнее |
| Призначення печі | Опально-варювальна |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Топки Топки Товщина матеріалу | 3 мм |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 см |
| Ширина | 430 см |
| Глибина | 380 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Типи твердого палива | Дрова, Пелети, Брикети, Кам'яне вугілля |
| Спалювання палива на колосниковій решітці | Да |
| Об'єм камери згоряння | 29 л |
| Комплектація | |
| Зольник | Да |
- Ціна: 2 100 ₴









