Чудова піч для готування, обігріву та сушки одягу.
Ідеальний варіант для невеликих приміщень та бліндажів. Завдяки спеціальним кронштейнам із боків буржуйки, можна сушити взуття та речі. Рухомі елементи можуть приймати два положення: горизонтальне та з нахилом.
Пофарбована термостійкою фарбою чорного кольору.
Зручні ручки для транспортування та встановлення.
Товщина стінки: 2 мм
Розмір однієї сушки 570х580мм

Габаритні розміри зі складеними сушками:
Висота з ніжками та трубою – 580 мм
Глибина – 580 мм
Ширина з ручками – 410 мм
Розміри топки:
Висота - 370 мм
Глибина – 500 мм
Ширина - 280 мм
Вага: 29 кг
Упаковка від виробника доплачувати за упаковку на пошті не потрібно.
Вартість доставки Новою Поштою 150-180 грн
При замовленні вказуйте відділення до 30 кг або вантажне.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 29 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | З сушкою |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
- Ціна: 5 600 ₴





