
Турнік бруси білий із гумовими ручками (до 100 кг*) для дому "3 в 1 Pro" потужний домашній настінний
4 700 ₴
2 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: sab410
ЗРУДИТЬ НА НЕМЕЦКОМУ ПРАЦЬНОМУ ОБОРУДОВАНІ!
Фарбування виготовляється на ІТАЛЬЯНСКОМУ ОБОРУДОВАНІ із застосуванням фарб ЄВРОПЕЙКОЮ виробництва.
Хочете купити зручний тренажер для основних груп м'язів за смішні гроші? Ви потрапили в потрібне місце!
Високоякісна сталь, покрита порошковим фарбуванням, слугуватиме довгі роки.
Витримує до 250 кг на розрив.
Починайте покращувати себе вже завтра! Замовляйте прямо зараз і залишитеся задоволені. Нас рекомендують друзям.
100% вітчизняний виробник.
У наявності два кольори, чорний і білий. Гачки кріплення пофарбовані в колір турніка.
Під час замовлення від 2 штук — знижки!
Ширина турніка — 92 см
Виліт брусів від стіни — 74 см
Виліт турніка від стіни — 49 см
Відстань між брусами — 60 см
Додатково Ви можете придбати рамку з гачками для кріплення турніка у формі стильного панно, яка станет ефектним і незвичайним доповненням Вашого інтер'єру!
Розмір рамки 41,5х41,5 см, товщина металу, який використовується для панно 2 мм, для гачків 4 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Тип | Турнік + бруси |
| Матеріал | Метал |
| Максимальна вага користувача | 100 кг |
| Конструкція | Настінна |
| Відстань від стіни | 48 см |
| Вага | 10 кг |
| Колір | Білий |
| Тип кріплення | До стіни |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 350 ₴




