-50%

Розбірна кастрова чаша "Лілія" 4 мм. Від виробника SAB Building
7 600 ₴
3 800 ₴
- Під замовлення
- Код: 411
Відправка з 15 квітня 2026+380 (91) 606-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кострова чаша "Лілія" від SAB Building - ідеальне рішення для створення затишку та тепла на вашій ділянці. Ця розбірна модель виготовлена із міцної сталі товщиною 4 мм, що гарантує довговічність та стійкість до високих температур. Унікальний дизайн у вигляді лілії не тільки функціональний, а й стане стильною окрасою вашого саду чи тераси.
Завдяки розбірній конструкції чашу легко транспортувати та зберігати, а складання займає мінімум часу. Підходить як для розведення вогню, так і для приготування їжі на відкритому повітрі досить доповнити її гратами. Насолоджуйтесь теплими вечорами з близькими біля багаття з надійною та естетичною чашею "Лілія" від SAB Building!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Дров'яної гриль-мангал |
| Тип палива | Дрова |
| Конструкція | Цілісна |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 750 мм |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 750 мм |
| Довжина | 750 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 400 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 800 ₴








