-50%

Буржуйка дров'яна піч, тепловіддача 10 кВт, з поверхнею, що готує, 3 мм (пофарбована) 8 мм колосник
6 600 ₴
3 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 422
+380 (91) 606-38-38
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Увага! Перед відправкою нам потрібна передоплата у розмірі не менше ніж 500 грн.
Ідеальний варіант для невеликих приміщень. Максимально проста та зручна у використанні.
Буржуйку можна використовувати як у польових умовах, так приватних будинків, гаражів, дачі.
Конструкція виробу дозволяє готувати їжу на поверхні печі на конфорці.
Ручки з боків для зручності транспортування.
Буржуйка забарвлена термостійкою фарбою чорного кольору.
Діаметр димаря 108 мм.
Товщина сталі – 3 мм забезпечує довговічність виробу та теплоємність.
Габаритні розміри:
Висота – 500 мм
Глибина – 447 мм
Ширина з ручками – 380 мм
Розміри топки:
Висота – 180 мм
Глибина – 377 мм
Ширина - 300 мм
Вага: 27 кг
Для відправки підходять лише вантажні відділення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | САБ-Білдинг |
| Країна виробник | Україна |
| Номінальна потужність | 10 Вт |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Вид пального | Тверде |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Матеріал топки | Сталь |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Вага | 27 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 447 мм |
| Діаметр димоходу | 76 мм |
| Ширина топкових дверцят | 200 мм |
| Висота топкових дверцят | 140 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Тріска, Тирса, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 20 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Додаткові характеристики газових печей | |
| Номінальна теплова потужність пальника | 10 Вт |
| Квадратура опалення | |
| Квадратура опалення | 40 кв.м. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 300 ₴





